Aktualności
24.09.2015

BMW M6 Coupe Competition Edition

Dwudrzwiowe M6 w zamkniętej karoserii wchodzi na nowy poziom indywidualizmu i zatrważających osiągów. A wszystko to dzięki pakietowi Competition Edition, który poprzez starania komórki BMW Individual zapewnia maszynie niepowtarzalny wygląd i łączy się ze znanym od maja tego roku zestawem, wyzwalającym dodatkowe pokłady mocy.

Pod hasłem Competition Edition kryją się między innymi: dwa kolory karoserii - Alpine White lub Austin Yellow - z pasami w kolorach oddziału M w pierwszym przypadku, czarne, matowe felgi o średnicy 20 cali, czarne, chromowane klamki, grill i panele bocznych wlotów powietrza, boczne lusterka z włókien węglowych, karbonowy spoiler i dyfuzor, skórzana tapicerka Merino, tabliczki "M6 Competition" na progach, tabliczki znamionowe, karbonowe łopatki zmiany biegów i kierownica, obszyta Alcantarą oraz karbonowe detale, a także wielofunkcyjne fotele.

BMW M6 Coupe Competition Edition

BMW proponuje wszystkim chętnym również nagłośnienie firmy Bang & Olufsen z szesnastoma głośnikami o mocy 1200 watów. Competition Edition można, a nawet wypada połączyć z zestawem Competition Package, który skupia się na poprawie osiągów auta. W takym wydaniu podwójnie turbodoładowana, widlasta ósemka o pojemności 4,4 litrów dostarcza aż 600 koni mechanicznych i 700 niutonometrów. Takie parametry pozwalają na rozpędzenie się do 100 km/h w czasie 3,9 sekund i do 200 km/h w czasie 11,8 sekund. Prędkość maksymalna z zestawem M Driver's Package ograniczona jest elektronicznie do 305 km/h.

BMW M6 Coupe Competition Edition

Pakiet Competition Edition można zamawiać dla M6 Coupe w cenie 17,7 tysięcy euro (obecnie to prawie 75 tysięcy złotych). Za najmocniejsze nagłośnienie kabiny auta BMW będzie sobie liczyć prawie pięć tysięcy euro (tańszą opcją jest sprzęt grający firmy Harman Kardon, którego instalacja kosztuje 1,3 tysiąca euro). Ceny bazowego M6 Coupe zaczynają się w tej chwili na rynku polskim od niespełna 620 tysięcy złotych brutto.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje