Aktualności
05.09.2014

Abarth 500 Custom Ciche urodziny

Czy ktoś zastanawia się jeszcze nad kupnem Abartha 500? Jeśli tak - włoska marka przygotowała właśnie ofertę, która może rozwiać wszelkie wątpliwości. To specjalnie wykończona i wyposażona "Pięćsetka" z pakietem Track Experience, która bez zbędnego rozgłosu przypieczętowuje sześćdziesiątą piątą rocznicę założenia firmy przez Carlo Abartha.

Rocznicowy Abarth 500 Custom łączy dwa hasła: Celebration Pack i Track Experience. Co to oznacza? To przede wszystkim lakier Record Grey Metallic, przyciemniane boczne szyby z tyłu, żółte zaciski hamulcowe, 17-calowe, 10-ramienne felgi Diamond Finish ze stopu aluminium oraz udział w programie Abarth Track Experience, który obejmuje takie tory, jak brytyjskie Oulton Park, Donington Park i Brands Hatch. Standardem jest 7-calowy wyświetlacz TFT, sportowe fotele, zmodyfikowany wydech i system komunikacji Blue&Me Bluetooth sterowany z poziomu kierownicy.

Abarth 500 Track Experience

Włoski maluch napędzany jest turbodoładowanym silnikiem o pojemności 1,4 litra, który dostarcza 135 koni mechanicznych i 206 niutonometrów. Motor umieszczony z przodu i wprawiający w ruch przednie koła katapultuje autko do 100 km/h w czasie 7,9 sekund i pozwala na rozpędzenie się maksymalnie do 204 km/h. Na terenie Wielkiej Brytanii, w której Abarth ma dwudziestu dziewięciu dealerów, model wyceniono na prawie 17,6 tysięcy funtów, wliczając podatki i lokalne opłaty. Obecnie to niecałe 74 tysiące złotych.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje