Aktualności
27.02.2014

Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster Wycieczki personalne

Gwiazdą stoiska Lamborghini na zbliżającej się wielkimi krokami wystawie w Genewie będzie zupełnie nowe coupe Huracan, czyli 610-konny następca Gallardo. Ale nie będzie to jedyna nowość włoskiej marki. Druga premiera będzie związana z odświeżonym programem indywidualizacji Ad Personam na przykładzie otwartego Aventadora.

W tym roku klienci Lamborghini będą mieli do wyboru jeszcze więcej kolorów karoserii i wnętrza, a także materiałów, wśród których znajdzie się między innymi skóra pół-anilinowa i "kute" kompozyty (elementy wykonane w technologii Forged Composite, którą opatentowano kilka lat temu i pokazano po raz pierwszy przy okazji konceptu Sesto Elemento). Na życzenie możliwe będzie również ręczne wykonanie emblematów, monogramów i innych detali.

Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster Ad Personam

Ucieleśnieniem rozszerzonego programu Ad Personam będzie błękitny Aventador LP700-4 Roadster w specjalnym lakierze Blue Sideris z ramą przedniej szyby, lusterkami bocznymi i klapą silnika w srebrnym macie zamiast standardowej czerni. Największą nowością będą elementy wykonane z włókien węglowych w technologii Forged Composite: przedni splitter, wypełnienia wlotów powietrza, spoiler z tyłu, wewnętrzne progi oraz panele deski rozdzielczej i konsoli środkowej.

Lamborghini Aventador LP 700-4 Roadster Ad Personam

Podobna oferta obejmie także model Huracan LP610-4, na który w ciągu miesiąca prezentacji dla VIP'ów na przełomie stycznia i lutego znalazło się ponad 700 kupców. Samochód zastąpi Gallardo, które w ciągu prawie dekady owocnej kariery sprzedało się w rekordowej ilości 14022 egzemplarzy. W ostatnich wcieleniach Gallardo dysponowało mocą 570 KM. Nowy model przebija nie tylko swojego poprzednika, ale także pierwsze, 580-konne Murcielago.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje