Aktualności
28.10.2013

Range Rover Autobiography Black Długa tradycja

Czwarta generacja Range Rovera staje się jeszcze bardziej ekskluzywna. Duma angielskiej marki urośnie wkrótce na długość i odwiedzi salon piękności: do oferty dołączy wariant z powiększonym rozstawem osi oraz luksusowe wydanie Autobiography Black, prezentujące szczyt możliwości wykończenia całego auta.

Model z wydłużonym rozstawem osi jest pierwszym tego typu, zupełnie nowym produktem Range Rovera od blisko 20 lat. Pasażerowie z tyłu znajdą w nim 140 milimetrów więcej miejsca na nogi, a tylne oparcia będzie można pochylić o 17 stopni (w zwykłym modelu o 9 stopni). W standardzie w takim wydaniu otrzymamy sterowane elektrycznie zasłony na tylne szyby, panoramiczny dach i więcej miejsca na bagaż.

Range Rover LWB

Autobiography Black obierze za punkt wyjścia model wydłużony. Pojazd przygotowany w oddziale Engineered To Order będzie wyróżniał się między innymi wykończeniem wnętrza, chromowanymi detalami na zewnątrz, nowymi felgami w rozmiarze do 22 cali, oddzielnymi, regulowanymi fotelami dla pasażerów z tyłu oraz wyposażeniem (nowe oświetlenie wnętrza, 10,2-calowe wyświetlacze dla pasażerów).

Range Rover Autobiography Black

Wydłużony Range Rover zadebiutuje w drugiej połowie listopada na salonach samochodowych w Los Angeles oraz Guangzhou. Pierwsze sztuki trafią do właścicieli w marcu przyszłego roku. Autobiography Black pojawi się już w przyszłym tygodniu na wystawie w Dubaju. Pierwsze sztuki trafią do właścicieli w sierpniu przyszłego roku. Brytyjczycy na razie nie zdradzają cen samochodów ani ich specyfikacji.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje