Aktualności
11.08.2013

Audi Fleet Shuttle Quattro Gra Endera

Samochodów przyszłości, które zaprojektowano specjalnie na potrzeby wielkich ekranów były już dziesiątki. Jeden z nich to niezapomniane Audi RSQ, które wystąpiło w filmie "Ja, Robot". Tej jesieni Audi pojawi się na ekranach kin po raz kolejny, tym razem jako luksusowy grand tourer w filmie "Gra Endera".

Najnowsze dzieło Audi Design Team, podobnie jak RSQ, ma dawać wgląd w odległą przyszłość nie tylko pod względem stylistyki, ale także zastosowanych technologii. Audi na razie nie zdradza szczegółów i póki co wiadomo tylko tyle, że samochód powstał w całości na ekranach komputerów i nie zamierza ich jeszcze opuścić, jeśli w ogóle będzie to miało miejsce. Fleet Shuttle Quattro umieszczono w filmie dzięki użyciu najnowszych technologii cyfrowych.

Audi Fleet Shuttle Quattro

Film "Gra Endera" na podstawie bestsellerowej powieści Orsona Scotta Carda trafi do amerykańskich kin w drugiej połowie października. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana. W filmie, którego akcja rozgrywa się w 2070 roku wystąpią między innymi Harrison Ford, Ben Kingsley i w roli tytułowej 16-letni Asa Butterfield.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje