Aktualności
08.06.2013

Top Gear Live Po raz pierwszy w Polsce

Już w sobotę 21 września do Warszawy zawita znany z występów na całym świecie, popularny spektakl motoryzacyjny, oparty na obsypanym nagrodami brytyjskim programie telewizyjnym "Top Gear". Impreza pod nazwą Top Gear Live odbędzie się na Stadionie Narodowym jako edycja specjalna Verva Street Racing!

Verva Street Racing czekają w tym roku wielkie zmiany. Odbywająca się od 2010 roku na warszawskim Placu Teatralnym impreza przenosi się na Stadion Narodowy, aby zaprezentować tam najbardziej ambitny program w swojej historii. W ramach jej czwartej edycji fani będą mieli okazję zobaczyć największy motoryzacyjny spektakl na świecie - Top Gear Live. Gospodarze widowiska - Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig - zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę adrenaliny.

Top Gear Live

Niewiarygodna jazda precyzyjna, rewelacyjne pokazy kaskaderskie oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne - oto dlaczego Top Gear Live po prostu nie można przegapić. O najlepsze sportowe emocje zadbają także Adam Małysz, Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Kuba Przygoński z Orlen Team oraz Patryk Szczerbiński i Kuba Giermaziak z Verva Racing Team, czyli kierowcy zespołów wspieranych przez PKN Orlen, głównego sponsora wrześniowego show.

Top Gear Live

Na wyjątkowy charakter Top Gear Live składają się niesamowite wyczyny kaskaderskie oraz porywające pokazy, podczas których nie zabraknie stłuczek, kraks i podrasowanych aut, a także prześmiewczego humoru, z którego słynie Top Gear. Jak dotąd Top Gear Live zobaczyło ponad 1,5 miliona widzów na całym świecie, a każda trasa wiąże się z interesującymi statystykami: co roku podczas jej realizacji wykorzystuje się 135 ciężarówek, 3 statki, 1 samolot transportowy oraz ponad 150 zestawów opon. Widowisko zawojowało już liczne kraje, między innymi Australię, Holandię, Rosję, Republikę Południowej Afryki i Wielką Brytanię. Występ w Polsce będzie pierwszym w Europie Środkowej!

Top Gear Live

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 10 czerwca za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym to: 99,00 PLN, 129,00 PLN lub 159,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte będą dodatkową zniżką w wysokości 20%. Dla pierwszych 15 tysięcy osób, które zakupią bilet w dowolnej cenie przewidziano wstęp na Pit Party gratis!

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje