Aktualności
25.05.2013

BAC Mono GRID 2 Edition

Już za kilka dni na półkach sklepowych pojawi się druga, oczekiwana od lat część gry wyścigowej Grid spod ręki Codemasters. Zamawiając ją w przedsprzedaży mamy do wyboru kilka bonusów - nowe samochody i tory w różnych konfiguracjach. Wyjątek stanowi GRID 2 Mono Edition, w skład której wchodzi... BAC Mono!

Połączone siły Codemasters i Briggs Automotive Company przygotowały wyjątkową sztukę modelu Mono w specjalnym malowaniu, wraz z którą otrzymamy własną kopię gry z unikatową okładką, wyścigowe ubranie (kombinezon, buty, rękawice), hełm firmy Bell Racing, konsolę PlayStation 3 oraz cały dzień na wizytę w zakładach BAC i dostrajanie samochodu do własnych potrzeb.

BAC Mono GRID 2 Edition

Szalony BAC Mono, przypominający bolidy Formuły 1, zbudowany jest wokół stalowej, przestrzennej ramy i elementów z włókien węglowych. Samochód napędzany jest 2,3-litrowym, czterocylindrowym silnikiem Costwortha, który rozwija 284 KM i współpracuje z 6-stopniową, sekwencyjną przekładnią Hewland. Mono waży zaledwie 540 kilogramów, rozpędza się do 60 mph w czasie 2,8 sekund i rozwija prędkość maksymalną 274 kilometrów na godzinę.

BAC Mono GRID 2 Edition

GRID 2 Mono Edition czeka w przedsprzedaży tylko na jednego właściciela. Całość wyceniono na 125 tysięcy funtów, czyli ponad 610 tysięcy złotych. Bezprecedensowej akcji od początku przygląda się "Księga Rekordów Guinnessa", która już teraz przyznała GRID 2 Mono Edition tytuł najdroższej, dostępnej publicznie, specjalnej edycji gry komputerowej na świecie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje