Aktualności
10.05.2012

WheelsAndMore Aventador Mleczna czekolada

Pierwszy rok żywota swojego Aventador spędził praktycznie nie niepokojony przez tunerów, którzy ograniczyli swoje działania do miejscami szumnych zapowiedzi. Słowa zamieniają się w czyny dopiero teraz. Po zespołach Mansory i Oakley Design włoską maszyną zajęła się kolejna firma - WheelsAndMore.

Specjalnością niemieckiego tunera są felgi, dlatego też dla najmocniejszego i najszybszego Lamborghini przewidziano kilka modeli w kilku rozmiarach i dowolnym malowaniu. Pierwszą sztukę postawiono na czarnych, matowych felgach z brązowymi obręczami. Czekoladowym odcieniem brązu pokryto także całe nadwozie. Za same felgi tuner życzy sobie 11,3 tysiące euro netto.

WheelsAndMore Aventador

Poza zmianami w wyglądzie WheelsAndMore oferuje także nowy, warty prawie 6 tysięcy euro, układ wydechowy, karbonowy airbox i przeprogramowane ECU. Ingerencja w samo oprogramowanie silnika sprowadza się do 730 KM i 730 Nm oraz ubytku z portfela 3,9 tysięcy euro. Kompletny pakiet silnikowy wraz z wydechem to wydatek prawie 15 tysięcy euro (wszystkie ceny netto), za które dostaniemy 777 KM i 760 Nm. O osiągach auta tuner niestety nie wspomina.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje