Aktualności
27.02.2012

Range Rover Evoque Convertible Bulwarowe safari

Range Rover podbudowany wielkim sukcesem modelu Evoque otwiera się na śmiałe eksperymenty. Dosłownie i w przenośni. Na zbliżającym się wielkimi krokami, osiemdziesiątym drugim, międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie brytyjska marka pokaże koncept modelu Evoque, w którym... całkowicie pozbyto się dachu.

Czteroosobowy Evoque Convertible bazuje na 3-drzwiowym Evoque, który Range Rover lubi nazywać coupe, a zespołowi odpowiedzialnemu za jego zaprojektowanie dowodził Gerry McGovern. Maszyna, stojąca na 21-calowych felgach, wyposażona będzie w miękki dach oraz systemy usprawniające poruszanie się w terenie, znane z modelu produkcyjnego (Terrain Response, Park Assist, kamery zewnętrze).

Range Rover Evoque Convertible

Nowością będzie zintegrowany w dachu system ochrony na wypadek przewrócenia się do góry kołami (Roll Over Protection System). Range Rover upiera się przy wersji wydarzeń, w której otwarty Evoque to tylko koncept bez planów na produkcję seryjną, a jego dalsze losy zależą wyłącznie od tego, z jaką reakcją spotka się od strony publiczności i potencjalnych klientów.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje