Aktualności
16.02.2012

Nissan 370Z Przypomnienie o sobie

Coupe 370Z, które debiutowało blisko trzy i pół lata temu, przeszło niedawno niewielką kurację odmładzającą, która dotnie wkrótce także roadstera i najmocniejszą wersję, przygotowywaną jak zwykle przez oddział Nissan Motorsport. Odświeżony model pojawi się w salonach sprzedaży japońskiej marki już latem.

Nowości na rok 2012 sprowadzają się do kosmetyki, a największymi są nowa linia przedniego zderzaka z pionowymi pasami LED'ów w roli świateł dziennych, 18-calowe felgi i dwa nowe lakiery nadwozia (Magma Red i Midnight Blue). Dla 355-konnej wersji od Nismo przewidziano również sprzęt grający Bose, 19-calowe felgi w prochowym macie oraz nowe, wytrzymalsze przewody hamulcowe i wydajniejszy płyn hamulcowy.

Nissan 370Z

W zestawie Sport Package znajdziemy jeszcze nowe felgi w rozmiarze 19 cali, czerwone zaciski hamulcowe i amortyzatory od Euro Performance. Pod maską bez zmian: 3,7-litrowe, wolnossące V6 o mocy 331 koni mechanicznych i momencie obrotowym 366 niutonometrów, które pozwala na rozpędzenie się do 100 km/h w 5,3 sekundy i rozwinięcie elektronicznie ograniczonej prędkości maksymalnej 250 km/h.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje