Aktualności
06.01.2012

Renault Megane RS Kontrola energii

Z nadejściem nowego roku cała rodzina Megane przechodzi kurację odmładzającą, łącznie z usportowioną wersją, podpisaną przez oddział Renault Sport. Model, który z czasem 8 minut i 8 sekund na Nordschleife przewodzi swojej klasie, będzie jeszcze mocniejszy, a tym samym jeszcze zrywniejszy i jeszcze szybszy.

Megane RS w wydaniu 2012 może pochwalić się między innymi nieznacznie przeprojektowanym przodem nadwozia z dwoma rzędami sześciu LED'ów, nowymi felgami ze stopów lekkich w rozmiarze 18 cali oraz nowym pakietem stylistycznym dodającym czerwone pasy z przodu, po bokach i na dyfuzorze, czerwone zaciski i czerwone obręcze felg.

Renault Megane RS

We wnętrzu znajdziemy przede wszystkim nową tapicerkę z szyciem czerwonymi nićmi, opcjonalne obszycie całości skórą w dwóch odcieniach oraz czarne wykończenia deski rozdzielczej i węglowe panele drzwi. Do ucha kierowcy i pasażerów będą z kolei dobiegać mięsiste dźwięki z odpowiednio zmodyfikowanego układu wydechowego.

Renault Megane RS

Odświeżone RS będzie dysponowało dodatkowymi 15 KM mocy i 20 Nm momentu obrotowego. Z myślą o wykorzystaniu całej mocy 265 KM i momentu sięgającego w limitowanej wersji Trophy 360 Nm przygotowano tryb Sport Mode, zestrajający odpowiednio wszystkie podzespoły samochodu. Auto wejdzie do sprzedaży w marcu tego roku. Od debiutu w styczniu 2010 aktualne Megane RS znalazło ponad 12,5 tysiąca nabywców.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje