Aktualności
31.12.2011

Senner SLS AMG Pakiet startowy

Skrzydlaty SLS od momentu debiutu okupuje najwyższe pozycje na listach ulubieńców tunerów, ale jeszcze nie wszystkim chętnym było dane nim się zająć. Jednym ze "spóźnialskich" jest zakład Senner Tuning, który do maszyny ze stajni AMG dobrał się dopiero teraz. Pierwsze doświadczenia z maszyną zamykają się we wzroście mocy i małych zmianach stylu.

Pierwszy zestaw dla SLS'a od niemieckiego tunera w porównaniu do konkurencji okazuje się dość powściągliwy. Senner oferuje dla coupe karbonowe nakładki na lusterka, obniżone zawieszenie, 20-calowe felgi z ogumieniem w rozmiarze 255/30 z przodu i 285/30 z tyłu, nowy układ wydechowy, nowe filtry powietrza oraz nową mapę jednostki elektronicznej sterującej pracą silniką.

Senner SLS AMG

Po tych nieznacznych modyfikacjach pod maską zamiast 571 KM oraz 650 Nm otrzymujemy 606 KM i 690 Nm, o których wpływie na osiągi samochodu tuner milczy. Cena pakietu nie jest tematem tabu. Za komplet modyfikacji, wliczając niemiecki podatek VAT, Senner Tuning życzy sobie 19,5 tysięcy euro (ponad 85 tysięcy złotych).

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje