Aktualności
23.12.2011

WheelsAndMore 599 GTO Sprawa osobista

Niemieckie WheelsAndMore poszerzyło swoją ofertę o kolejny model z palety włoskiego Ferrari. Tym razem tuner zajął się jednym z najszlachetniejszych i najrzadszych okazów marki - coupe 599 noszącym oznaczenie GTO. Zakres zmian objął podstawowe elementy auta, obok którego z pewnością trudno będzie przejść obojętnie.

Szlachetne auto wedle życzenia klienta oblano w większości żółtym kolorem, który spłynął również na obręcze felg i firmowego "Cavallino Rampante" na wlocie powietrza z przodu. Samochód postawiono na 3-częściowych, wykonywanych ręcznie felgach serii 6Sporz2 o średnicy 21 cali, których ramiona pokryła czerń. Z przodu znalazło się ogumienie o rozmiarze 245/30, z tyłu 345/25.

WheelsAndMore 599 GTO

Tuner nie pozostał obojętny również wobec 6-litrowego V12, które w fabrycznej formie generuje 670 koni mechanicznych i 620 niutonometrów. Po ingerencji w elektroniczną jednostkę sterującą pracą silnika i instalacji nowego, ręcznie wykonanego układu wydechowego ze zdalną kontrolą przepustnicy parametry serca 599 GTO wzrosły do 715 KM i 665 Nm.

WheelsAndMore 599 GTO

Ostatnim punktem modyfikacji poczynionych przez WheelsAndMore jest zawieszenie Ferrari. Zestaw objęty 5-letnią gwarancją obejmuje regulowane pod wszystkimi możliwymi względami amortyzatory oraz hydrauliczny układ pozwalający na zwiększenie w obliczu przeszkody prześwitu o 30 milimetrów.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje