Aktualności
02.12.2011

Nissan Juke Nismo Zabawa w przebieranie

Po szaleństwach w postaci Juke'a z 480-konnym silnikiem prosto z coupe GT-R nie łatwo będzie Nissanowi zaskoczyć swoim przebojowym crossoverem po raz kolejny. Nie znaczy to jednak, że marka nie będzie się starać. Najnowsza propozycja koncernu to koncepcyjny Juke w wydaniu oddziału Nissan Motorsports, znanego w skrócie jako Nismo.

Juke od Nismo to nie tylko koncept, ale wczesne spojrzenie na to, co w niedalekiej przyszłości miałoby pojawić się w ofercie firmy. Pękaty crossover otrzymał od fabrycznego tunera Nissana między innymi nowe, obniżone zawieszenia, poszerzający sylwetkę body kit, którzy przygotowała ekipa pracująca przy wyścigach samochodowych, nowe obręcze w rozmiarze 19-cali z odpowiednim ogumieniem oraz zmodyfikowane wnętrze.

Nissan Juke Nismo

Nismo zajęło się również 1,6-litrową, benzynową jednostką napędową z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem. W seryjnej formie silnik ten rozwija pokaźne 190 KM. Parametrami konceptu Japończycy niestety nie chwalą się. Zupełnie nowe pakiety modyfikacji dla Juke'a oraz innych modeli marki powinny pojawić się w ofercie Nismo już w przyszłym roku.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje