Aktualności
10.10.2011

Vygor Opera Emocjonalne podejście

Do wejścia na rynek samochodów sportowych szykuje się zupełnie nowa, włoska marka - Vygor. Przedsięwzięcie na miejsce debiutu upatrzyło sobie rynkową lukę, w której miałyby mieścić się pojazdy łączące komfort kojarzony z SUV'ami oraz przyjemność z jazdy zarezerwowaną dla samochodów klasy GT. Zadanie jej wypełnienia powierzono coupe Opera.

Z założenia pierwszy model Vygor będzie adresowany do klientów szukających samochodów "szytych na miarę" i lubujących się w aktywnym spędzaniu czasu za kółkiem. Producent wyklucza możliwość istnienia dwóch identycznych egzemplarzy, a wielkość ręcznej, dostosowanej do życzeń klientów produkcji ogranicza z góry do tylko 150 sztuk.

Vygor Opera

Wysoko postawiona Opera będzie zbudowana na przestrzennej, stalowej ramie i ubrana w karoserię z kompozytów i stali. O możliwościach terenowych samochodu ma decydować łatwo regulowane zawieszenie, stały napęd na wszystkie koła, obręcze w rozmiarze od 18 do 22 cali i moc silnika od 300 do przeszło 400 KM. Masa własna pojazdu ma nieznacznie przekraczać 1500 kilogramów.

Vygor Opera

Na chwilę obecną Vygor Opera istnieje jedynie w postaci licznych obietnic i kilku komputerowych grafik, a producent nie podaje do publicznej wiadomości bliższych szczegółów na temat projektu. Nie jest znana również data pojawienia się samochodu na rynku.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje