Aktualności
20.09.2011

Seat IBL Nowy temat

Seat, podobnie jak Skoda, przygotowuje się pieczołowicie do wprowadzenia na rynek nowych modeli o zupełnie nowej linii stylistycznej, wszczepionej głęboko w DNA marki. Tym samym propozycjom na przyszłość nie może ani na chwilę zabraknąć hiszpańskiego temperamentu. Tak też jest w przypadku premierowego konceptu IBL.

Pociągająca maszyna, próbująca przepowiedzieć to, co będzie działo się w najbliższej przyszłości, stanowi wizję sportowej limuzyny Seata, której w obecnej ofercie marki najbliżej do modelu Exeo. Projekt powstały w centrum technologicznym Seata mierzy 4,67 metrów długości i odznacza się rozstawem osi sięgającym 2,71 metrów - to odpowiednio tylko 10 i 70 milimetrów więcej, niż w Exeo.

Seat IBL

Twórcy nie chwalą się niestety szczegółami technicznymi IBL i uprzedzają, iż nie jest on zapowiedzią konkretnego modelu w ofercie marki. Koncept miałby wskazywać jedynie kierunek stylistyczny, który przybiorą przyszłe generacje Seatów, przyciągać nowych klientów i dawać do zrozumienia konkurencji, iż nie będzie im lekko.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje