Aktualności
27.08.2011

Montenergy X-Bow Stratosferica Wulkan energii

Wszyscy, którym z jakiegoś powodu przeszkadza fakt, iż KTM X-Bow pozbawiony jest seryjnego, twardego zadaszenia mogą udać się z tym problemem do włoskiego Montenergy. Firma znajdzie sposób nie tylko na ochronę przed kaprysami pogody, ale również przeobrazi austriacką maszynkę na wzór... legendarnej Lancii Stratos!

Podstawowa propozycja zakładu to zadaszony X-Bow Montecarlo. W 310-konnej specyfikacji R auto kosztuje 78 tysięcy euro, czyli blisko 8 tysięcy więcej, niż fabryczny KTM X-Bow R. Chcący pójść na całość mogą od razu wyłożyć 98 tysięcy euro i postawić w garażu Stratosfericę, czyli X-Bowa z nowym nadwoziem, wzorowanym na jednym z najbardziej utytułowanych samochodów w historii rajdowych mistrzostw świata.

Montenergy X-Bow Stratosferica

Według twórców Stratosferica to nie tylko nowy wygląd, ale również charakter auta. Montenergy widzi w nim samochód rajdowy, który ma zapewniać emocje porównywalne z oryginałem i tylko czeka na potencjalnych klientów. Wartość auta w przeliczeniu według aktualnych kursów walut to blisko 410 tysięcy złotych.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje