Aktualności
02.08.2011

Lamborghini Super Sports Car Puszka Pandory

Od premiery Aventadora, nowego okrętu flagowego Lamborghini, który gościł w niedzielę w ostatnim odcinku 17 serii programu "Top Gear", minęło dopiero pięć miesięcy. W czasie tym ani trochę nie opadły emocje związane z zupełnie nowym V12 i wszystko wskazuje na to, że nie będą miały prawa opaść - zbliża się bowiem kolejne super Lambo!

Czym będzie nowy projest z Sant'Agata Bolognese, który pojawi się już we wrześniu na salonie samochodowym we Frankfurcie, oczywiście nie wiadomo. W pierwszej, enigmatycznej zapowiedzi pojazdu Włosi piszą jedynie o "super sportowym samochodzie", wyścigach i dacie premiery. Maszyna ma zostać ujawniona podczas konferencji prasowej, poprzedzającej otwarcie salonu, dnia 13 września o godzinie 12:45.

Lamborghini Frankfurt Super Sports Car

Czego możemy się spodziewać? Być może będzie to ewolucja Aventadora, którego prototyp dał się niedawno złapać z kołami od Veyrona, a być może seryjna limuzyna na bazie Estoque albo zapowiedź następcy Gallardo? Mimo, iż jednym z najmocniejszych typów wydaje się produkcyjna wersja Sesto Elemento, tak naprawdę Lamborghini może sprawić zupełnie inną, całkowitą niespodziankę. Czekamy z niecierpliwością!

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje