Aktualności
02.06.2011

DMC Murcielago GT Stary ale jary

Zamówienia na najnowsze Lamborghini wypełniły możliwości produkcyjne marki na kilkanaście miesięcy, a czas oczekiwania na Aventadora przekroczył już półtora roku. Dla tych, którzy darowali sobie Murcielago LP640, pozostając przy pierwszym wcieleniu modelu i czekali na następce to zła wiadomość. Dla tunerów to okazja do poszerzenia oferty.

Z nową propozycją dla posiadaczy starego, 580-konnego Murcielago, które zadebiutowało w 2001 roku, wyszło niemieckie DMC Exotic Car Tuning Limited. Gwoździem programu dla włoskiego supercoupe jest karbonowy body kit, ujmujący kilka lat z przedniej i tylnej części nadwozia oraz poprawiający przepływ powietrza. DMC oferuje również przeszkloną, karbonową osłonę silnika.

DMC Murcielago GT

Murcielago, które otrzymało oznaczenie GT, to nie tylko sam karbom. Niemcy przygotowali również nową tapicerkę, detale wnętrza z włókien węglowych oraz tuning mechaniczny: nowe końcówki układu wydechowego i przeprogramowaną elektronikę, sterującą pracą V12. Silnik po tych operacjach produkuje 600 KM i 670 Nm, czyli o 20 KM i 20 Nm więcej, niż fabrycznie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje