Aktualności
27.05.2011

Anderson Focus RS Black Racing Edition

Motyw przewodni ostatnich prac zespołu Anderson Germany to kolor czarny. Nie inaczej jest tym razem, ale zamiast modyfikacji kolejnego pojazdu z palety najdroższych marek świata tuner zabrał się za coś o wiele bardziej pospolitego - Forda. Model, którym się zajęto z pospolitością nie ma jednak nic wspólnego. To szalony hot hatch RS, oparty na poprzedniej generacji Focusa.

Z zewnątrz dzieło niemieckiego tunera poznamy po czarnym, wzorem RS 500, nadwoziu, czarnych, pięcioramiennych felgach z czerwonymi pasami na obwodzie oraz wymianie logotypów na czerwone. Kombinacja czerni z czerwienią dominuje również w środku, gdzie znajdziemy także nowe elementy wykonane z włókien węglowych. Najważniejsze znajduje się oczywiście pod maską...

Anderson Focus RS Black Racing Edition

Focus RS, napędzany tylko na przód, dysponował seryjnie 2,5-litrowym, 5-cylindrowym silnikiem o mocy 305 KM, którą w kończącej serię wersji RS 500 podniesiono do 350 KM. Anderson Germany ofertuje znacznie więcej. Focus RS Black Racing Edition rozwija łącznie aż 420 koni mechanicznych! Tuner nie chwali się niestety osiągami pojazdu, tajemnicą pozostaje również koszt jego przygotowania.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje