Aktualności
04.05.2011

Radical SR3 RS Limited Na przywitanie lata

Brytyjskie Radical Sportscars, które od roku obecne jest oficjalnie również na rynku polskim, świętuję dziesiąte już urodziny modelu SR3. Z tej okazji firma przygotowała specjalną edycję auta, która tradycyjnie nastawiona jest przede wszystkim na mocne przeżycia w warunkach bezpośredniej rywalizacji na torze.

Limitowana maszyna, która powstanie w tylko 25 egzemplarzach, dostępna jest w trzech kolorach, połączonych z czarnymi, matowymi grafikami: żółtym, pomarańczowym oraz czerwonym. W zestawie cieszącym oko każdego właściciela nie zabraknie również tabliczek znamionowych z numerem każdego egzemplarza.

Radical SR3 RS Limited

SR3 RS Limited korzysta z 1,34-litrowego silnika Suzuki, który przy 10,5 tysiącach obrotów na minutę rozwija 212 KM, 6-stopniowej, sekwencyjnej skrzyni biegów, mechanizmu różnicowego Quaife ATB o ograniczonym poślizgu i wentylowanych tarcz hamulcowych o średnicy 260 mm. Cena ważącego około 570 kilogramów auta to prawie 50 tysięcy funtów, w tym VAT (aktualnie to równowartość prawie 220 tysięcy PLN).

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje