Aktualności
27.04.2011

Geely Gleagle GS CC Wstaje Słońce

Geely, chińska marka, która nie oszczędza na konceptach prezentujących możliwości jej przyszłych modeli, pokazuje kolejne auto o sportowym zacięciu. Po kilku wizjach różnych coupe Azjaci postawili tym razem na kabriolet, który rozwija kształty doskonale znane z innych modeli firmy. Oto kompaktowy Gleagle GS CC, jedna z premier rozpoczętego 21 kwietnia salonu Auto Shanghai.

Nowy projekt bazuje na coupe Gleagle GS, które pokazano w ubiegłym roku na salonie samochodowym w Pekinie. Geely pod nazwą Gleagle ukrywa również inne wariacje nadwoziowe, w tym 4-drzwiową limuzynę i SUV'a. Niewielki GS CC mieści na swoim pokładzie dwie osoby i po sporo obiecujące prezencji zawodzi pod względem układu napędowego.

Geely Gleagle GS CC

Po maską auta umieszczono turbodoładowany, 1,3-litrowy silnik o mocy tylko 129 KM, który współpracuje z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów. Pod uwagę brana jest również ręczna przekładnia o sześciu przełożeniach. Geely nie obiecuje jeszcze produkcji seryjnej auta, ale zapewnia, iż rozwój projektu ciągle trwa.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje