Aktualności
26.04.2011

Anderson 458 Italia Black Carbon Nocna zmiana

Anderson Germany dojrzało do momentu, w którym mogłoby zająć się Ferrari 458 Italia, jednym z najgorętszych obecnie towarów ze świata supersamochodów. Zgodnie z ostatnim trendem tuner przygotował coupe w czerni, któremu przyprawiono nowe felgi i kilka detali stylistycznych, a także dodano znaczącą liczbę koni mechanicznych, które przydadzą się na niemieckich autostradach.

458 Italia w seryjnej formie oferuje moc 570 koni mechanicznych i moment obrotowy 540 niutonometrów. Według Ferrari coupe przekracza 325 km/h i rozpędza się do 100 km/h w niespełna 3,4 sekundy. Włoskiemu "Automobilismo" udało się rozwinąć setkę już w 3,1 sekundy, a prędkość maksymalna może w rzeczywistości przekroczyć 330 km/h.

Anderson 458 Italia Black Carbon

Włoski rumak po wizycie u niemieckiego tunera kusi nowymi felgami w rozmiarze 21 cali i kolorze nadwozia, karbonowymi elementami karoserii, nową maską z przodu, żółtymi zaciskami hamulców, przyciemnionymi szybami i kloszami lamp, zmienionym wystrojem wnętrza, nowym sprzętem grającym oraz oczywiście tuningiem silnika.

Anderson 458 Italia Black Carbon

Pakiet silnikowy opiera się przede wszystkim na nowym układzie wydechowym, który jest o 18 kilogramów lżejszy, niż seryjny. Dzięki regulowanym zaworom 458 Italia może ryczeć trzema różnymi głosami, a nowe kolektory mają gwarantować o 60% mniejsze nagrzewanie się. W połączeniu z przeprogramowaną elektroniką V8 generuje 623 KM i 634 Nm. Anderson Germany nie chwali się niestety osiągami modelu, ani jego ceną.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje