Aktualności
17.04.2011

Citroen Fashionista Modne kształty

Modne Citroeny od lata 2009 ponownie są w cenie, a ich rodzina stale rośnie. Pierwszy objawił się mały DS3, rok po jego premierze zobaczyliśmy DS4, a w nadchodzącym tygodniu na wystawie w Shanghaju zadebiutuje póki co największy z nich - DS5. Atmosfera ta udziela się również młodym stylistom nie związanym z francuskim koncernem. Projekt jednego z nich to koncept Fashionista.

Wirtualna wizja Citroena przyszłości to dzieło Hitesha Panchala, studenta angielskiego Royal College of Art w Londynie. Projekt powstał przy współpracy przedstawicieli oddziału Citroen Design. Auto zaprojektowano jako modny dodatek kobiecego garażu, który miałby nie tylko jeździć, ale przede wszystkim wyglądać.

Citroen Fashionista

Fashionista, wyróżniającymi się wielkimi, przezroczystymi powierzchniami nadwozia, miałby mieścić na pokładzie tylko jedną osobę, właścicielkę, i otaczać ją płynnymi kształtami niczym markowa suknia. Auto miałoby dysponować elektrycznym układem napędowym, ale jego twórca nie zagłębia się w szczegóły techniczne.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje