Aktualności
04.03.2011

Amari Gallardo Invidia Lamborghini we mgle

Lamborghini Gallardo, którego następcę powinniśmy zobaczyć już w przyszłym roku, w dalszym ciągu nie może narzekać na brak względów u tunerów. A nawet więcej - model cieszy się tak dużą popularnością, iż do grupy chętnych podjęcia się jego modyfikacji stale dołączają nowe zakłady. Jednym z ostatnich jest brytyjskie Amari Design.

Debiutanckie dzieło nowego tunera, ochrzczone mianem Invidia, zobaczymy w pełnej krasie dopiero na wiosnę, ale producent już teraz zdradza czego dokładnie można się spodziewać. Na pierwszym planie zobaczymy nowe felgi oraz body kit, który stara się naśladować Gallardo LP570-4 Superleggerę oraz Murcielago LP670-4 SV.

Amari Gallardo Invidia

Tuner, powstały z inicjatywy Amari Supercars, jednego z największych dealerów luksusowych i sportowych samochodów w UK, obiecuje również nowy wystrój wnętrza, zmodyfikowany układ wydechowy, zawieszenie i hamulce oraz autorski tuning silnika. Moc 520-konnego V10 ma być zwiększona aż do 750 KM! Prace nad pierwszym egzemplarzem trwają, samochód powinien zostać ukończony w kwietniu.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje