Aktualności
24.02.2011

Mini Rocketman Plac zabaw

O niektórych wersjach współczesnego Mini nie śniło się zapewne nawet samemu Jasiowi Fasoli, dla którego zamykany na kłódkę Cooper był nieraz całym światem. Najnowszy Rocketman to właśnie jedna z takich propozycji. Według producenta to nowy plac zabaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. A jest czego szukać i czym się bawić.

Otwierany na zmyślne sposoby, 3+1-osobowy Rocketman mierzy 3,42 metry długości i opiera się na podwoziu wykorzystującym włókna węglowe, których obecność uwidacznia się m.in. w szerokich nadkolach i mocowaniach bocznych drzwi. Dach jest całkowicie przeszklony, a odbity na nim wzorzec to kształty doskonale znane z flagi Wielkiej Brytanii. W środku znajdziemy między innymi 3-wymiarowy wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości.

Mini Rocketman

Twórcy nie zdradzają czym napędzany jest stojący na 18-calowych obręczach koncept, ale nie omieszkują wspomnieć o jego skromnym apetycie. Rocketman miałby spalać średnio tylko nieco ponad 3 litry paliwa na 100 kilometrów. Premiera już w przyszłym tygodniu na salonie samochodowym w Genewie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje