Aktualności
29.01.2011

Autostudi C-Sport Qatar Biały kieł

Turyńskie Autostudi, prowadzone przez Carlo Angiono, to marka ciągle mało znana, choć jako firma konsultingowa w dziedzinach stylistyki, inżynierii i wirtualnej analizy, nie tylko samochodów, działa od 1983 roku. Na trwającej właśnie wystawie Qatar Motor Show studio prezentuje koncept zadziornego kompaktu o oznaczeniu C-Sport.

C-Sport Qatar to tylko jeden z ośmiu projektów włoskich stylistów, którzy zdecydowali się na zaszczycenie wystawy w Katarze. W gronie tym znajdziemy Bertone, Castagnę, Fioravanti, Pininfarinę, Spadę, Touring Superleggerę, Prototipo oraz specjalizujący się we wnętrzach samochodowych zakład Salt. Firmy te jednak, w przeciwieństwie do Autostudi, nie pokazują żadnego zupełnie nowego projektu.

Autostudi C-Sport Qatar

Kompaktowy C-Sport Qatar debiutuje póki jako jedynie jako rzeźba samego nadwozia, mającego mieścić czwórkę pasażerów oraz wyrywającą do przodu duszę. Luksusowa zabawka mogłaby pomieścić bliżej nieokreśloną jednostkę o pojemności 2,5 litrów lub silnik V6. Projekt może być zrealizowany, jeśli tylko znajdą się chętni. Póki co kariera Autostudi w przemyśle samochodowym sprowadza się jedynie do konceptów.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje