Aktualności
20.01.2011

Chrysler 200 Convertible Czar prysł

Dzięki internetowemu wyciekowi od kilku dni znamy wygląd otwartego Chryslera 200, który ukaże się również pod marką Lancia. Producent premierę auta zaplanował sobie inaczej, a osobę odpowiedzialną za przeciek naznaczył epitetami w jednym z serwisów społecznościowych. Od minionego weekendu o 200 Convertible można już mówić oficjalnie.

Zrestylizowany i poprawiony technicznie kabriolet Chryslera oferuje miejsce dla czterech dorosłych osób oraz twardy, stalowy lub miękki dach, w zależności od życzeń klientów. Nowe jest zawieszenie, układy napędowe, systemy bezpieczeństwa oraz wystrój wnętrza i systemy multimedialne.

Chrysler 200 Convertible

Chrysler 200 Convertible w podstawowej wersji będzie napędzany 4-cylindową jednostką o pojemności 2,4 litrów i mocy 175 KM. Trzonem oferty silnikowej ma być 3,6-litrowe V6 Pentastar o mocy 287 KM. Oba silniki będą współpracowały z automatyczną skrzynią biegów o sześciu przełożeniach.

Chrysler 200 Convertible

W USA model będzie dostępny w trzech wersjach: Touring, Limited oraz jako 200 Convertible S, który pojawi się w późniejszym terminie. Na terenie Europy 200 pojawi się jako Lancia (wyłączając rynki, na których włoska marka nie jest obecna) i będzie najprawdopodobniej nosił imię Flavia. Auto zobaczymy już na początku marca na salonie w Genewie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje