Aktualności
27.12.2010

Anderson Gallardo LP560-4 White Edition Zimowa przygoda

Niska temperatura za oknem i coraz gorętsza atmosfera oczekiwania na następce Murcielago wzmagają zainteresowanie tunerów modelami Lamborghini, a w szczególności rozmnażającym się w zastraszającym tempie Gallardo. Najmniejsze coupe z Sant'Agata zostało po raz kolejny poddane modyfikacjom w Anderson Germany.

Blisko cztery miesiące temu tuner zajął się tylnonapędowym Gallardo Balboni, a teraz proponuje kute na wszystkie kopyta LP560-6 w wydaniu zimowym - White Edition. Maszynę wyróżnia białe nadwozie, białe obręcze 20-calowych felg i czarne ramiona, czarno-biała tapicerka, przyciemniane szyby i klosze lamp oraz poszerzający nadwozie body kit.

Anderson Gallardo White Edition

Wysiłki tunera nie ominęły również pracującego za plecami kierowcy i pasażera V10. Dzięki optymalizacji oprogramowania, nowym filtrom powietrza i nowemu układowi wydechowemu jednostka zamiast 560 produkuje okrągłe 600 koni mechanicznych. Anderson Germany nie chwali się niestety jak wpłynęło to na osiągi Gallardo.

Anderson Gallardo White Edition

Nowy układ wydechowy oferuje kierowcy regulowanie przepustnicy zdefiniowane w trzech poziomach wydobywającego się z tłumików dźwięku, a cały zestaw w porównaniu do seryjnego rozwiązania Lamborghini jest aż o 22 kilogramy lżejszy. Pakiet White Edition zamyka zmodyfikowane zawieszenie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje