Aktualności
14.12.2010

Hamann Gallardo LP560-4 Victory Pewny siebie

Oferta niemieckiego Hamann Motorsport, gustującego przede wszystkim w modelach BMW, Ferrari, Porsche i Lamborghini, powiększyła się w ostatnim czasie o kompletny pakiet modyfikacji dla Gallardo LP560-4. Tuner idzie w nim kierunkiem obranym przy pierwszej generacji najmniejszego Lambo, któremu daje na imię Victory - zwycięstwo.

Nowy pakiet dla LP560-4 obejmuje body kit z nowymi zderzakami, spoilerami, progami oraz wlotem powietrza na dachu w wersji z włókien węglowych lub szklanych. Do wyboru mamy też trzy modele felg w rozmiarze 20 cali i podkładki zwiększające rozstaw kół o 5 mm. Wśród dodatkowych akcesoriów znajdziemy m.in. karbonowe panele dla drzwi, głośników i konsoli centralnej oraz nowe dywaniki.

Hamann Gallardo LP560-4 Victory

Hamann nie ominął również silnika, dla którego oferuje przeprogramowanie ECU. Po tym zabiegu moc V12 wzrasta o około dwadzieścia koni mechanicznych, a moment obrotowy o około 35 niutonometrów. Prędkość maksymalna podnosi się wówczas z 324 do 328 km/h.

Hamann Gallardo LP560-4 Victory

Tuning ECU to jeszcze nie wszystko - w zestawie Victory znalazł się też zupełnie nowy układ wydechowy. Jego wymiana ma zapewniać bonus w postaci około 28 KM i blisko 50 Nm. To wraz z przeprogramowaniem ECU podnosi moc silnika LP560-4 do okolic 600 KM.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje