Aktualności
12.12.2010

Tronatic Atmos Wklęsła strona lustra

Tronatic Production to francuskie studio wizualne trudniące się projektowaniem wszelkiego logotypów, grafik, przedmiotów codziennego użytku, maszyn wszelkiego typu oraz pokaźnej ilości wirtualnych konceptów samochodów przyszłości. Jeden z nich to Atmos - wizja grand tourera, który mógłby pojawić się na drogach już teraz.

Dwudrzwiowy, dwuosobowy Atmos wyróżniałby się od konkurencji już na pierwszy rzut oka - jego przeszklone nadwozie zbudowano z ciemnych paneli przeplatanych na całej powierzchni jasnymi pasami. Motywy te przeniesiono również do kabiny pasażerskiej.

Tronatic Atmos

Atmos miałby być z założenia napędzany elektrycznie, dzięki czemu otwory w nadwoziu ograniczono do minimum. Niewielki wlot ukryty z przodu wspomaga wentylację wnętrza, a skąpo wycięte wnęki tuż za linią drzwi dostarczają powietrze chłodzące baterie. Dostęp do środka zapewniają dwuczęściowe drzwi wyposażone w specjalny mechanizm otwierania.

Tronatic Atmos

Osiągi coupe? Twórcy niestety tak daleko jeszcze nie zaszli, ale prace nad rozwojem projektu ciągle trwają. Oprogramowanie, które zostało użyte do stworzenia tego wirtualnego konceptu to przede wszystkim aplikacje: 3DS Max amerykańskiego Autodesk, Photoshop amerykańskiego Adobre oraz bułgarski silnik renderujący V-Ray od ekipy Chaos Software.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje