Aktualności
08.12.2010

WheelsAndMore SLS AMG Skołowany

Do tunerów oferujących pakiety modyfikacji dla skrzydlatego SLS AMG dołączyło niedawno niemieckie WheelsAndMore. Jak na markę przystało firma oferuje szeroki wachlarz nowego obuwia dla modelu, a także zestawy modyfikacji zawieszenia, hamulców oraz układu wydechowego, uwalniające znaczącą ilość koni mechanicznych.

Zainteresowani zmianą felg znajdą w ofercie WheelsAndMore kilka modeli w rozmiarze 20 cali, do których w marcu przyszłego roku mają dołączyć wersje o cal większe. Wykonywane ręcznie, kute komplety kosztują od 7,85 do 8,25 tysięcy euro. Dla wybrednych przewidziano również karbonowe felgi z kutą częścią środkową, kosztujące netto przeszło 18 tysięcy euro.

WheelsAndMore SLS AMG

Nowy zestaw hamulcowy przewiduje tarcze hamulcowe z przodu o średnicy 380 mm i 8-tłoczkowych zaciskach oraz z tyłu o średnicy 360 mm i 6-tłoczkowych zaciskach w cenie prawie 11,8 tysięcy euro. W przygotowaniu są tarcze karbonowo-ceramiczne. Zestaw dla zawieszenia to nowe, nastawne sprężyny z amortyzatorami obniżające prześwit o 30 mm. Cena wraz z montażem i kalibracją w zależności od wersji sięga od 3,4 do 8 tysięcy euro.

WheelsAndMore SLS AMG

Skupiających się na liczbach zainteresuje najbardziej zestaw modyfikacji układu wydechowego, który wymieniono prawie w całości. Dostępne są dwa etapy, za 5 i 7,55 tysiąca euro plus przeprogramowanie elektroniki za 2,5 tysiące euro. Najuboższy pakiet dodaje około 15 KM, najdroższy zmienia fabryczne stado 571 koni w 611 KM i prawie 930 Nm. Prędkość maksymalna sięga 325 km/h.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje