Aktualności
28.09.2010

PPI Razor GTR-10 Transformers

Niemieckie PPI Automotive Design trudniące się wszelkiego typu modyfikacjami modeli marki Audi przygotowało kolejną już edycję przebojowego coupe R8. Model, który od kilku lat możemy podziwiać w transformacjach o nazwie Razor wyrósł właśnie na ściśle limitowane GTR-10, które jest jeszcze szybsze i mocniejsze, niż zwykły Razor GTR.

GTR-10 wyróżniają również nowe panele nadwozia, w którym ze starego GTR pozostały jedynie przednia maska i zderzak oraz dyfuzor. Na nowo potraktowano także silnik V10, który otrzymał między innymi nowe filtry powietrza, nowy wydech, układ wtrysku paliwa i elektronikę. Efekt to 609 zamiast 525 KM oraz 565 Nm.

PPI Razor GTR-10

W parze ze wzrostem mocy idzie znaczący spadek masy auta, który w zależności od wybranych opcji może sięgnąć nawet 250 kilogramów! Ze zmodyfikowaną przekładnią R-Tronic model jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy i rozwinąć prędkość makszymalną rzędu 335 km/h.

PPI Razor GTR-10

Oczywiście to nie wszystko. GTR-10 to również nowe felgi z ogumieniem Michelin Pilot Sport 2, nowe zawieszenie od KW, nowy układ hamulcowy z tarczami ze spieków ceramiczno-karbonowych oraz modyfikowane według życzeń klienta wnętrze. Pojazd ma zostać wyprodukowany tylko w 10 numerowanych egzemplarzach.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje