Aktualności
20.09.2010

BMW 6 Series Coupe Na razie koncepcyjnie

BMW po wiele obiecującym koncepcie Gran Coupe zaserwuje w Paryżu, to na co wszyscy czekali - zapowiedź nowego coupe serii 6, którego produkcję w topowej, 507-konnej wariacji M6 niedawno zakończono. Wszyscy liczący na 2-drzwiowe Gran Coupe mogą odetchnąć z ulgą - Niemcy zbudowali dokładnie to, czego było im trzeba, ale póki co jedynie jako koncept.

Nowa wizja BMW, w przeciwieństwie do pokazanego w Pekinie konceptu Gran Coupe w formie rzeźby nadwozia, będzie mogła pochwalić się nie tylko przednimi światłami wykonanymi w całości ow oparciu o LED'y, ale również w pełni ukończonym wnętrzem. Przy tej okazji producent zwraca szczególną uwagę na nowy wyświetlacz Control Drive dla systemu iDrive. Silnika póki co brak.

BMW 6 Series Coupe Concept

Nowe coupe i kabriolet serii 6 powinny pojawić się na rynku już na początku przyszłego roku (nieoficjalnie mówi się, iż model będzie gotowy już w listopadzie). Zgodnie z wszelkimi prawidłowościami, a w szczególności nową normą spalin Euro 5, auto w wersji M6 nie będzie już napędzane sprawdzonym V10, ale najprawdopodobniej przejmie jednostkę V8, którą znamy aktualnie z modeli X5 M oraz X6 M.

BMW 6 Series Coupe Concept

Salon samochodowy w Paryżu, na którym swoją światową premierę będzie miał koncept 6 Series Coupe, zostanie otworzony dla szerokiej publiczności już drugiego października. Wystawa potrwa do siedemnastego dnia przyszłego miesiąca.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje