Aktualności
10.09.2010

Mansory GranTurismo Ekscentryk

Masory ośmieliło się podnieść rękę na Maserati GranTurismo, które od momentu debiutu nie opuszcza czołówek wszelkich list zestawiających najładniejsze, produkowane aktualnie auta sportowe. Co w takim przypadku mógł zrobić tuner znany ze spełniania najbardziej ekscentrycznych zachcianek?

Jak zwykle nie oszczędzono nam wrażeń wzrokowych: czerwony lakier nieznacznie zmienionego nadwozia, przeplatany z nagim karbonem, czerwone wykończenie 21-calowych felg (z przodu 20 cali) oraz czerwono-czarne wnętrze. Do tego kilka modnych dodatków, jak LED'y czy panele z włókien węglowych w kabinie pasażerskiej.

Mansory GranTurismo

Pakiet modyfikacji obejmuje również nowe elementy zawieszenia, które obniżono o 30 mm, zmodyfikowany układ wydechowy oraz przeprogramowane ECU. W przypadku zwykłego GranTurismo wszystko sprowadza się do 435 KM i około 500 Nm, a w przypadku GranTurismo S do 470 KM oraz 530 Nm.

Mansory GranTurismo

Tuner nie chwali się niestety ani ceną ani osiągami swojego dzieła i jak zwykle pozostaje otwarty na wszelkie sugestie klientów, którzy chcieliby czegoś jeszcze więcej.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje