Aktualności
14.07.2010

Mansory White Ghost Limited Duch w bieli

Wszyscy oczekujący w bezdechu na to, co nowego na temat "baby Rollsa" powiedzą w Mansory mogą już śmiało przywrócić cyrkulację powietrza w swoim organizmie. Z uglą mogą odetchnąć także ci, którzy spodziewali się kolejnego dzieła w stylu późnego Picasso na kacu. Nic z tych rzeczy! Oto w sosie własnym White Ghost Limited.

Pamiętając poprzednie podejście tunera do modelu Ghost oraz Panamery można było żywić w pełni uzasadnione obawy o nowy projekt Mansory. Tym razem jednak firma odstawiła w kąt paletę z farbami i dała nam pojazd, który z powodzeniem przyjmie się także na starym kontynencie.

Mansory White Ghost Limited

Najmniejszą i najmłodszą limuzynę Rolls-Royce'a oblano białą farbą i przyozdobiono pakietem nadwoziowym sprowadzającym się przede wszystkich do zderzaków z przodu i z tyłu. Do tego nowe, 22-calowe felgi z ogumieniem Dunlop SP SportMaxx. Wiele zmian znajdziemy także w środku (nowa tapicerka, wyposażenie, podświetlenie LED).

Mansory White Ghost Limited

White Ghost Limited to również zauważalne zmiany pod maską. Dzięki modyfikacjom elektroniki silnika udało się zwiększyć jego moc z 570 do 638 KM, a moment obrotowy z 780 do 860 Nm. Dzięki temu ważąca 2,36 tony machina rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy i rozwija prędkość 290 km/h.

Mansory White Ghost Limited

Kourosh Mansory wraz ze swoimi podopiecznymi zamierzają wyprodukować tylko trzy egzemplarze opatrzone tabliczką White Ghost Limited. Każdy z nich będzie kosztował 120 tysięcy euro... plus oczywiście bazowy Rolls-Royce Ghost.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje