Kontakt

Chcesz dołączyć do redakcji lub podjąć luźną współpracę i publikować na naszych łamach zdjęcia lub teksty swojego autorstwa?

Chcesz podjąć współpracę polegającą na wykorzystaniu na swoich stronach, w czasopiśmie lub w inny sposób naszych zdjęć lub tekstów?

Jesteś organizatorem imprezy motoryzacyjnej o charakterze zazębiającym się z wątkami poruszanymi w naszym serwisie i poszukujesz patronów medialnych?

Poszukujesz informacji na temat egzotyka, którego jeszcze nie ma w naszej bazie lub przedstawiony jest w sposób nie wyczerpujący tematu?

Zauważyłeś/aś na stronie rażące błędy i nie doczekasz w spokoju kolejnego poranka jeśli nie zostaną niezwłocznie poprawione?

Chcesz zamieścić na naszych łamach materiały reklamowe? Wszelkiego rodzaju reklamom kontekstowym, artykułom sponsorowanym, systemom wymiany linków i tym podobnym mówimy stanowcze "nie". Jesteśmy za to otwarci na wszelkie inne formy reklamy i promocji, które nie naruszą integralności serwisu i będą satysfakcjonujące dla obu stron.

Pragniesz przesłać pieśni pochwalne na naszą cześć lub po prostu chcesz nam nawrzucać po długim, ciężkim, wyczerpującym dniu?

A może po prostu poszukujesz Wielkiego Pytania o Życie, Wszechświat i Całą Resztę?

Jeśli odpowiedziałaś/eś na którekolwiek pytanie twierdząco lub masz nam do powiedzenia coś innego - zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz. W wypadku kłopotów z jego obsługą lub chęcią przesłania nam tradycyjnego e-maila z załącznikiem prosimy o kontakt poprzez adres redakcja@autogen.pl.

Temat
Twój e-mail
Treść wiadomości
Prezentacje