Kontakt

Chcesz dołączyć do redakcji lub podjąć luźną współpracę i publikować na naszych łamach zdjęcia lub teksty swojego autorstwa? Chcesz podjąć współpracę polegającą na wykorzystaniu na swoich stronach, w czasopiśmie lub w inny sposób naszych zdjęć lub tekstów? Jesteś organizatorem imprezy motoryzacyjnej o charakterze zazębiającym się z wątkami poruszanymi w naszym serwisie i poszukujesz patronów medialnych? Poszukujesz informacji na temat egzotyka, którego jeszcze nie ma w naszej bazie lub przedstawiony jest w sposób nie wyczerpujący tematu?

Zauważyłeś/aś na stronie rażące błędy i nie doczekasz w spokoju kolejnego poranka jeśli nie zostaną niezwłocznie poprawione? Pragniesz przesłać pieśni pochwalne na naszą cześć lub po prostu chcesz nam nawrzucać po długim, ciężkim, wyczerpującym dniu?

Chcesz zamieścić na naszych łamach materiały reklamowe lub promocyjne? Od razu uprzedzamy: unikamy wszelkiego rodzaju bannerów, tapet, linków pozycjonujących czy tekstów sponsorowanych.

A może po prostu poszukujesz Wielkiego Pytania o Życie, Wszechświat i Całą Resztę?

Jeśli odpowiedziałaś/eś na którekolwiek pytanie twierdząco lub masz nam do powiedzenia coś innego - zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz. W wypadku kłopotów z jego obsługą lub chęci przesłania nam tradycyjnego e-maila z załącznikiem prosimy o kontakt poprzez adres redakcja@autogen.pl.

Temat

Twój e-mail

Treść wiadomości

Prezentacje