Aston Martin One-77 (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 08.08.2008, 10:33:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis



Ecnelis

#47
News: Aston Martin One-77 - 355 kilometrów na godzinę.



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

cj_robert

#48
na zdjęciach jest maskowany?

Feanor

#49
W sumie niby nic go nie zasłania ale coś w tym jest

Grand

#50
Lampy ma zupełnie inne, niż te, które miał model z salonów i konkursów elegancji, jakby mieszanka tych z Rapide i DBS. Może projekt zmienili? Albo to tańsze rozwiązanie dla prototypu.

cj_robert

#51
jak się patrzy na lampy to wygląda tak jakby jakiś płat był nałożony, ale ten sam element przy drzwiach i grillu już pasuje. No dziwne, może ma to związek z próbami prędkości, może to coś dało aerodynamice.

Ecnelis

#52
Pierwszy wyprodukowany One-77 z pełnym prawem do poruszania się po zwykłych drogach w rękach Top Gear... w białym lakierze... w centrum Londynu... w towarzystwie DBS Carbon Black... i 60 innych supersamochodów.








cj_robert

#53
Bardzo ładny, szczególnie z przodu. Zresztą, z tyłu też. I pasuje ten biały lakier. Trzeba teraz czekać na jakieś testy.

Ecnelis

#54
Ploty, ploty, ale za to jakie: pewien mieszkaniec krajów arabskich złożył ponoć największe zamówienie w historii Aston Martina. Opiewa ono na 10 sztuk One-77, każda w innym kolorze nadwozia i innym wykończeniu wnętrza. W sumie to będzie jakieś 17 milionów dolarów. :D

https://www.foxnews.com/leisure/2010/05/14/mystery-buyer-nabs-million-aston-martins/

cj_robert

#55
Przesadzają ci arabowie... Posiadanie tych samych modeli w innych kolorach nie jest kurde fajne, tym bardziej że zabiera nam te samochody z Europy. Nie jest też czym się chwalić, no bo co to za problem dla zwykłego nawet milionera kupić kilka samochodów naraz. Marnowanie kasy i tyle, to się powinno leczyć.
I żeby nie było, nie zazdroszczę ;)

jabok

#56
Ja tam zazdroszcze chcialbym zeby mnie bylo bylo stac na 10sztuk One-77;-) Nie wiem jak wam ale mnie bardzo podoba sie ten model w matowym czarnym kolorze i pozbawiony chromow. Wyglada jakos tak...groznie

Ecnelis

#57
One-77 na Nordschleife, zapewne ostatnie testy przed dostarczeniem pierwszym egzemplarzy do klientów.




Ecnelis

#58
News: Aston Martin One-77 - Najpotężniejszy silnik świata.



IV epizod opowieści o modelu: https://www.youtube.com/watch?v=mfk09-SphAk

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#59
Pierwszy egzemplarz One-77 dostarczony do klienta w Monako: