Lamborghini Egoista (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 12.05.2013, 10:37:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Szaleństw Lamborghini związanych z pięćdziesiątymi urodzinami ciąg dalszy: oto jednoosobowy Egoista na bazie Gallardo. Auto pokazano na zamkniętej imprezie i na razie nic na jego temat nie wiadomo.




rafal345

#1
Nie wierzę, to chyba są jaja ;D

byZiom996

#2
Lambo są coraz brzydsze


rafal345

#4
Gdyby się postarali mogliby upchnąć tam silnik z myśliwca, wtedy byłbym zachwycony ;D

AutoGEN

#5
News: Lamborghini Egoista - Ja idealne.
Prezentacja modelu: Lamborghini Egoista.





Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Grand

#6
O żesz :o Myślałem, że po Veneno dadzą sobie spokój i wrócą do życia codziennego, a tu kolejne UFO. Z zewnątrz wygląda tak, że nie wiadomo czy to jeszcze samochód. Środek - WOW! Ale wolałbym zobaczyć to coś w czarnym macie.


Feanor

#8
Filmik jak z jakiejś futurystycznej gry komputerowej!

rafal345

#9
Nie miałbym nic przeciwko żeby taka gra powstała ;D

Grand

#10
Już robią DLC to GRID2... mam nadzieję. :D

Ecnelis

#11
Egoista wrócił po roku od premiery do domu w Sant'Agata Bolognese. Samochód stanął w salonie w siedzibie marki, a wkrótce trafi na stałe do Muzeum Lamborghini, gdzie po raz pierwszy będą mogli go podziwiać zwykli zjadacze chleba.


Russel

#12
W zwykłym świetle wygląda jeszcze bardziej nie-z-tego-świata :o

Ecnelis

#13
Automobili Lamborghini zarejestrowało kilka dni temu nazwę handlową "Egoista". Czyżby szalony koncept sprzed dwóch i pół roku miał trafić do sprzedaży?

https://www.tmdn.org/tmview/get-detail?st13=EM500000014841721

rafal345

#14
Moim zdaniem nie ma szans - raczej chcą zabezpieczyć nazwę. Gdzie jest napisane, że to w ogóle oni to zarejestrowali?