Bentley Mulsanne Mulliner (2012)

Zaczęty przez Ecnelis, 22.02.2012, 19:34:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Bentley pokaże w Genewie limuzynę Mulsanne w wersji Mulliner Driving Specification. Pod hasłem tym kryje się luksusowe wykończenie i wyposażenie pojazdu, do którego należą między innymi: 21-calowe felgi, otworzy z boku karoserii w kształcie litery B, skórzana tapicerka Diamon Quilted, aluminiowe pedały, sportowo nastrojone zawieszenie i układ kierowniczy (w nowym trybie "Sport"). Jednocześnie marka pokaże dwie nowe opcje dla Mulsanne: dach z przyciemnianego szkła i chłodzony pojemnik na szampan między fotelami z tyłu. Pod maską bez zmian - 6,75-litrowe V8, 512 koni mechanicznych i 1020 niutonometrów.











News: Bentley Mulsanne Mulliner - Szampan podano.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Lee

#1
Wszystko ładnie,wszystko pięknie,ale za te światła przednie ktoś powinien zostać stracony!
Masakra.

Grand

#2
Ta sieć pajęczych oczu najgorzej wygląda bezpośrednio z przodu, ale można się przyzwyczaić. Albo i nie, bo parę lat od premiery już strzeliło, a nadal krzywo mi się na Mulsanne patrzy. A wersja Mulliner przyzwoicie skrojona, ale bardziej interesuje mnie szampan. ;D

rafal345

#3
no to chyba ja jestem dziwny, auto włącznie z tym przodem bardzo mi się podoba

Lee

#4
Grand,ja bym wymienił szampana na "szkocka",  :)

Feanor

#5
Mi się te światła spodobały z czasem.

rudakoff

#6
mnie rowniez z czasem ten samochod coraz bardziej sie podoba. widocznie jest jak wino i musi dojrzec :)

Brandis

#7
Continental też ma takie światła, a chyba nikt nie marudzi na niego. ;)