Lamborghini Diablo (1990)

Zaczęty przez Ecnelis, 05.09.2007, 20:29:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Oto miejsce na dyskusję o aucie... Lamborghini Diablo. :D



Temat został stworzony automatycznie wraz z dodaniem opisu, zdjęć i danych technicznych tego auta do naszej bazy (link powyżej).

Zapraszam do dyskusji - dzielenia się wrażeniami na temat auta, materiałami oraz ewentualnymi nowymi informacjami. :)

Ecnelis

#1
W minionych tygodniach, a konkretnie na aukcji w ramach Sports & Classis Of Monterey, towarzyszącej konkursowi elegancji w Pebble Beach sprzedano protoypowe Diablo, które wisiało oryginalnie na ściacie fabryki Lambo, po czym zostało zastąpione przez Murcielago. Pojazd pozbawiony układu napędowego sprzedał się za 44 tysiące dolarów.



jabok

#2
Gdy zobaczylem ten samochod po razy pierwszy oniemialem z zachwytu...mialem wtedy moze 7 lat Przez pare nastepnych lat zbieralem kazdy matrial na temat Diablo i zakochiwalem sie jeszcze bardziej...az zobaczylem Miure i wtedy moje serce rozdarlo sie na dwie czesci,a tak powaznie jeden z najbardziej efektownych samochodow wszechczasow. Przy nim kazdy model Ferrari wyglada jak zabawka dla przedszkolakow.

Feanor

#3
Ja miałem podobnie. Mając jakieś 6 lat u mojego wujka znalazłem katalog samochodowy z 1990r i ten model mnie oszołomił. Potem kolekcjonowałem obrazki z gum turbo i od tamtego czasu kocham samochody a diablo ciągle jest dla mnie ucieleśnieniem superauta.

Ecnelis

#4
Diablo 6.0 ze ściany Muzeum Lamborghini ponownie na sprzedaż, tym razem za 79,9 tysięcy dolarów.

https://www.catsexotics.com/web/vehicle_photos/1227551/




Ecnelis

#5
Diablo u Jay'a Leno:


Grand

#6
W białym nadal wygląda imponująco. Aż nie mogę się nadziwić jak bardzo się nie zestarzało.

Feanor

#7
Samochód z moich dziecięcych marzeń - zawsze pozostanie niedoścignionym wzorem superauta!

Ecnelis

#8

Ecnelis

#9
Do wzięcia jest SE30, które zasłynęło działem w teledysku "Cosmic Girl" Jamiroquai. Cena? Skromne 550 tysięcy funtów, ponad 2,6 miliony złotych.

https://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201707267740900




Ecnelis

#10