Lamborghini Sesto Elemento (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 06.09.2010, 18:29:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#15
Lamborghini Sesto Elemento





Festiwal włókna węglowego: 999 kilogramów, 570 KM, 2,5 sekundy do 100 km/h.

Prezentacja modelu: Lamborghini Sesto Elemento.

cj_robert

#16
Szkoda... Nie ma co..

TomWin

#17
Wyglada jak Gallardo po tuningu, szkoda :(

Mogli by zrobic Calę, wciąz wyglada super, o niebo lepiej od 6-tego elementu

Feanor

#18
Nie przesadzajcie. Nie jest tak źle. Po prostu chcieli się popisać i troszkę przekombinowali. A lusterka i wydech bardzo intrygujące... Razi mnie trochę ten nagle ścięty tył ale ogólnie to dobry projekt.

Ecnelis

#19
Na żywo z wieczornego Volkswagen Group Event:



Prezentacja modelu: Lamborghini Sesto Elemento.

Macanko na żywo via motorauthority.com:





Video z odsłony:

cj_robert

#20
Fotele są ciekawe, nie wyglądają jak normalne fotele tylko jak miejsce gdzie można sobie usiąść :) Fajnie że postawili na brzmienie i lekkość, ale z wyglądu mało kojarzy mi się z Lamborghini. Nie jest elegancki. Jest trochę jak mały łobuz w poszarpanym ubraniu.

@ No dobra, z tymi fotelami to tylko po tych pierwszych zdjeciach mi się wydawało  ;)

Ecnelis

#21
Moooooooooaaaaaaaar (via lambopower.com i evo.co.uk):






Feanor

#22
Nie no tył to mnie rozwala.

Ecnelis

#23
Pawiany miałeś na myśli?



:D ;)

TomWin

#24
Szkoda ze to nie Italdesign projektowalo nowe Lambo :(

Feanor

#25
Sylwetka rzeczywiście niesamowicie podobna do Cali

Grand

#26
Jeśli dobrze pamiętam to ItalDesign zostało niedawno zakupione przez Volkswagena, więc kto wie co przyniesie przyszłość. :D A co do Sesto Elemento technologicznie majstersztyx, ale z wyglądu? Sprawia wrażenie, że to wszystko już było. Przydałyby się w Lambo znowu jakieś okrągłe linie!

TomWin

#27
Niestety Porsche i ItalDesign zostały zakupione przez VW. Tragedia :(
Ja bym sie nie obrazil jak by zaczeli teraz produkowac Cale tyle ze z uzyciem dzisiejszej technologi, włókna węglowego i silnika z LP570 :) to był piękny conceptcar :)

jabok

#28
Dyskusja o nowym Lambo jest bardzo goraca. Wiekszosc opinii jest negatywnych. Sam tym projektem nie jestem zachwycony co zreszta juz pisalem. Doszedlem jednak do wniosku ze to moze my fani motoryzacji nie jestesmy przygotowani na ten samochod. Czytajac "przekazy historyczne" o modelu Countach zauwazylem ze wiekszosc dziennikarzy i fanow nie byla tym modelem (pod wzgledem stylizacji) zachwycona. Wiekszosc byla w szoku. Dzis szok wzbudza w nas dziwny tyl nowego wechikulu...Coz moze Lamborghni tworzy nowe tredy ktorych my jeszcze nie rozumiemy,a za 30 lat ten samochod bedzie cenionym klasykiem.

Ecnelis

#29
S.E.XXXXXXXXXX000 z bliska:



Wersja z angielskim komentarzem: