GT1 World - sezon 2010

Zaczęty przez Ecnelis, 18.04.2010, 22:51:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis


Feanor

#1
Oglądałem. Podoba mi się nowy sposób rozgrywania wyścigów w tej serii. Szkoda tylko że seria GT2 ucierpiała kosztem tych mistrzostw i została anulowana i np. takie gallardo LP560 GT2 nie pojawia się często na torze.

Olgierd

#2
Na czym widziałeś? Choć uważam tę serię za żałosną, to chętnie zobaczę te zapowiadane bajery... :P

Grand

#3
Cytat: Ecnelis w 18.04.2010, 22:51:54
Wyścig można zobaczyć na: https://gt1world.com/gt1tv

Włączyłem z ciekawości. Świetny pomysł z udostępnieniem całego wyścigu on-line! Piękny dźwięk silników zagłuszający momentami głosy komentatorów. :D Może coś z tego będzie. ;)

Olgierd

#4
Aaaa, tam :) Też zajrzałem, ale już było za późno, bo po wyścigu i tylko była reklama serii. To zobaczę przy następnym wyścigu. Myślałem, że może Eurosport wrócił do tego typu zawodów.

Grand

#5
Reklama? Cały wyścig tam ciągle jest pod pierwszą pozycją "Championship Race watch again", poprzedza go kilka minut wprowadzenia do serii.

Olgierd

#6
Aha, to tym razem będę bardziej cierpliwy :) Dzięki :)

Ecnelis

#7
A tymczasem taka "ciekawostka" - zespoły jeżdżące Nissanami zapowiadają bojkot kolejnej eliminacji, która ma odbyć się w przyszły weekend w Silverstone, jeśli z ich samochodów nie zostanie zdjęte nałożone wcześniej przez sędziów 30 kg balastu, które w rezultacie miały pozbawić drużyny szans na walkę z innymi:

https://www.autosport.com/news/report.php/id/83111

Olgierd

#8
Niech też zdejmą te 25 kg nadwagi z MC 12 GT 1, to odjadą znowu konkurencji ;P

Feanor

#9
Pierwotne ograniczenia dawały nissanom przewagę dlatego dorzucili te 30kg-przesadzili z tym. A MC 12 jako samochód drogowy był projektowany z myślą o wyścigach - dlatego jest bardzo długi, niski i szeroki. Maserati jest nieco zbliżone do prototypów jeśli chodzi o wymiary a taki nissan jest prawie jak sedan

Olgierd

#10
No był był. MC 12 jest na tyle szeroki, że sam rozstaw kół daje mu przewagę na zakrętach, w związku z czym wystarczy mu tylko mały spojler tylny, który z kolei nie ogranicza prędkości maksymalnej.


Ecnelis

#12
News: GT1 World Brno - Sport kontaktowy.







GT1 World Brno - wyniki
GT1 World - punktacja

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#13
News: GT1 World Paul Ricard - Maserati zgarnia wszystko.







GT1 Paul Ricard - wyniki
GT1 World - punktacja

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#14
News: GT1 World - Koniec sezonu.









Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)