Bugatti 16 C Galibier (2009)

Zaczęty przez Ecnelis, 28.04.2009, 00:50:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis


Ecnelis

#1
Coś ruszyło - Bugatti rozesłało wtajemniczonym zaproszenia na uroczystość podczas salonu samochodowego we Frankfurcie, a do zaproszeń była dołączona fotografia (via FerrariChat.com):



News: Bugatti Bordeaux - Z dobrego rocznika.

Ecnelis

#2
Kolejny teaser, choć ponoć to tylko PS na bazie prawdziwego zdjęcia widocznego powyżej:


Ecnelis

#3
Jak donosi TheCarConnection.com Bordeaux zostanie rzeczywiście pokazany już we wrześniu... ale tylko wąskiej grupie potencjalnych nabywców dla wybadana reakcji. Samochód nie zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności, a Bugatti skupi się na tym, co ostatnio - specjalnych edycjach Veyrona. Najbliższa już za niespełna miesiąc na konkursie elegancji Pebble Beach.

Ecnelis

#4
Wizje z carmagazine.co.uk oraz carspyshots.net (choć nie wiadomo do końca czy profil to tylko wizja czy kolejny teaser od Bugatti):


Ecnelis

#5
Dr Franz-Josef Pfaegen, szef Bugatti, w kilku słowach dla brytyjskiego AutoCar wyjawił, iż pojazd, który zobaczymy we wrześniu nie będzie zupełnie nową limuzyną marki, ale stylistycznym konceptem przestawiającym jedną z trzech wizji przyszłego modelu marki. Niemniej będzie to naprawdopodobniej wizja 4-drzwiowego modelu. Propozycja zostanie przedstawiona klientom koncernu. Pfaegen zapowiedział jednocześnie, iż rzeczywista limuzyna Bugatti, która pojawi się w niedalekiej przyszłośni, nie będzie miała nic wspólnego z Bentley'em Mulsanne.

https://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle.ASpx?AR=242579

Ecnelis

#6
Kolejna wizja:



Natomiast prezentowany poniżej profil okazał się modelem zaprojektowanym przez pewnego studenta z Universytetu Hongik: https://cardesign.hongik.ac.kr/bbs/zboard.php?id=pr2008_07

Ecnelis

#7
News: Bugatti 16 C Galibier - Mistrz ceremonii.



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Feanor

#8
Wnętrze wspaniałe ale reszta pozostawia wiele do życzenia.

krzywy1987

#9
to wnętrze jest oszałamiająće..można się zakochac..

porhe

#10
Rzeczywiście wnętrze wygkląda oszałamiająco, a przód stylizowany na lata 30 20wieku oczywiście w nowym wydaniu i w/g mnie(chodzi mi o grill).

krzywy1987

#11
bugatti nie może iść w futuryzm tym modelem,z tąd nawiązania do modeli pierwotnych z lat 20 i 30..za wcześnie na auto z "kosmosu" odstraszyło by to klientów..to nie BMW 7 Bangla...

porhe

#12
Ale ja nie mówię że jest to źle, wręcz przeciwnie.

Ecnelis

#13
Na żywo z ekskluzywnego pokazu w Ace Gallery w Los Angeles (via luxury4play.com):



Przy okazji fotografii pojawiła się również nieoficjalna informacja, iż Bugatti pracuje już od jakiegoś czasu nad czymś bardziej opłacalnym, niż supercoupe czy superlimuzyna - sportowym modelem plasującym się gdzieś między Ferrari i Lamborghini.

Feanor

#14
Ciekawi mnie ten nieoficjalny model...