Mercedes-Benz E Coupe (2009)

Zaczęty przez Ecnelis, 25.01.2009, 13:52:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Na przeszło miesiąc przed premierą wyciekły pierwsze, oficjalne ponoć zdjęcia nowego coupe Mercedesa klasy E, które zastąpi obecne CLK:


Talis

#1
Bardzo mi się podoba te nowy, ostrzejszy styl Mercedesa, chociaż w przypadku tego coupe nieco przesadzili z ilością przetłoczeń z boku..

Feanor

#2
Zgadzam się. Nowa klasa E wygląda dużo lepiej niż poprzednia, ale przesadzili z tą modą na przetłoczenia z boku

reign16

#3
I like that Mercedes Benz E Coupe sounds fast and cool so hot Mercedes Car!!

Ecnelis


Virtutti

#5
Podoba mi się, ale moim zdaniem tył jest nieco zbyt przyciężki, trochę mi to nie pasuje do coupe.

Feanor

#6
Każdy Merc taki jest. Nawet SL65 AMG

alainw

#7
Merc w miare ładny. Ale moim zdaniem nie przebojowy. Ociężały i kto u licha zaprojektował przednie światła!? :)

Nath4N

#8
Mieszane mam uczucia co do tych nowych Merców. Z biegiem czasu pewnie mi się spodoba, ale na pewno nie można powiedziec że to miłość od pierwszego wejrzenia :|

Ecnelis

#9
Mercedes-Benz zaprezentuje w Genewie program indywidualizacji dla wszystkich wersji nadwoziowych klasy E pod zupełnie nowym tytułem MercedesSport, powstały w oddziale Mercedes-Benz Accessories. W zestawie znajdziemy nowe, 18-calowe, 2-kolorowe felgi ze stopów lekkich, zmodyfikowane zawieszenie (sztywniejsze, obniżone o 15 mm), zmodyfikowany układ hamulcowy, nową kierownicę, tapicerkę i aluminiowe pedały oraz dodatki do nadwozia poprawiające aerodynamikę oraz wygląd (przedni i tylny zderzak, ospoilerowanie, progi, dyfuzor, lampy przeciwmgielne) i wszędobylskie logotypy MercedesSport. W niedalekiej przyszłości podobne pakiety uatrakcyjnią ofertę pozostałych modeli marki.