Ferrari GTC4Lusso (2016)

Zaczęty przez Ecnelis, 25.01.2016, 16:04:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Już 15 lutego w Villa d'Este mamy zobaczyć nowe Ferrari. Będzie nim najprawdopodobniej FF nowej serii o mocy podniesionej do 700 koni i nafaszerowane najnowszymi zdobyczami technologicznymi marki.


Ecnelis

#1
Kolejny teaser:


Ecnelis


rafal345

#3
Pininfarino, wracaj :(

DanielAquarius

#4
Ja poczekam na jakieś prawdziwe zdjęcia, bo te rendery to się do oceny rzeczywistej nie nadają. Ferrari - zatrudnijcie dobrego fotografa, bo się tylko ośmieszacie takimi wypustami.
Na razie odnoszę wrażenie, że lifting może być na plus, czuć chęci do powrotu do dawnych znaków rozpoznawczych u Ferrari: szeroki, żebrowany grill, podwójne lampy z tyłu, mocno zarysowane boczne wyloty powietrza czyli jest dobrze, ale czekam na zdjęcia. Ładnie wyszło wnętrze: schludne, proste, ale z włoskim pazurem.
Nie liczyłbym już na powrót Pininfariny, ostatnim modelem w pełni ''maźniętym'' przez firmę jest F12, ale lifting pewnie w pełni weźmie na siebie Centro Stile Ferrari, przy Cali T Pininfarina pomagała tylko częściowo. Maserati już w ogóle nie korzysta z ołówka tego domu stylistycznego. Po części szkoda, ale dla mnie poza LaFerrari to wszystkie samochody z Centro Stile Ferrari są udane.

rafal345

#5
488 mi się podoba,  LaF to reinterpretacja Mazdy Furai i paru innych projektów,  F12 tdf i to to już totalnie porażka moim zdaniem

Ecnelis


AutoGEN


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis