Ferrari F12 TRS (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 15.06.2014, 21:38:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Kolejny one-off of Ferrari przyłapany w obiektywie: F12 TRS. Nieoficjalnie, jak zwykle, wiadomo, że samochód wyposażono między innymi w system KERS. Samochód miałby kosztować 4,2 miliony dolarów.



https://www.ferrarichat.com/forum/ff-f12/450653-f12-trs.html

DanielAquarius

#1
Co tak wysypało tymi one-offami?

Brandis

#2
To chyba pierwsze, specjalne Ferrari, przy którym jest efekt "Wow"! Wygląda jak rasowa maszynka do mielenia mięsa, ale jeśli się nie mylę to nie jest jeszcze prawdziwy samochód, ale tylko ulepiony model w pełnej skali.

Co może znaczyć "332" z tyłu?

DanielAquarius

#3
Ten napis jest chyba niepełny, bo znajduje się nieco z boku tego pasa tylnego.

A ja ujmę to tak: Dla mnie jeśli chodzi o fabryczny program indywidualizacji nadwozi, to dopiero ten projekt jakoś w miarę mi podchodzi, ale ogólnie tak sobie te ich wymysły wyglądają. Rzekłbym,że Ferrari ma lichych stylistów. Ferrarki karosowane przez Pininfarinę czy Zagato to jednak wyższa szkoła doznań stylistycznych.
Sama koncepcja auta bardzo ciekawa, tylko trochę rażą mnie czerwone wkłady w lampach przednich. Zauważył ktoś, że górne wcięcia/wąsy to zrzynka z prototypowej Manty?

Ecnelis

#4
F12 TRS przyłapane jeszcze raz. Auto ma zrobić pierwsze kilometry podczas Ferrari Cavalcade na Sycylii już w ten weekend.




rafal345

#5
Cytat: DanielAquarius w 16.06.2014, 20:42:02Rzekłbym,że Ferrari ma lichych stylistów. Ferrarki karosowane przez Pininfarinę czy Zagato to jednak wyższa szkoła doznań stylistycznych.

Wiesz, zawsze można spaść niżej, Mansory i przyjaciele czekają :p
Jak dla mnie nie wygląda źle. Widać, że to one-off ale jest naprawdę niezły.

Brandis

#6
O, jednak to był chyba prawdziwy samochód na początku. Zmyliły mnie te czarne szyby, a na nowych zdjęciach widać, że są ciemnie tylko od zewnątrz, od środka widać wszystko normalnie. Ciekawy patent.

I jest pełny numer z tyłu. 19332. Bardzo dziwne, jeśli to miałaby być po prostu rejestracja. Gdzie takie stosują?

Po nowych zdjeciach podtrzymuję swoje zdanie. To najładniejszy one-off z dotychczasowych!

Ecnelis

#7
Zdjęć przybywa, ale żadnych szczegółów na temat samochodu nie ma, łącznie z potwierdzeniem albo nie czy to rzeczywiście F12 TRS.


rafal345

#8
Im dłużej patrzę tym bardziej mi się podoba ;D

Ecnelis


Feanor

#10
Zgadzam się z przedmówcami. To zdecydowanie najlepszy one-off od Ferrari! Jest świetny!

Ecnelis

#11

AutoGEN

#12

Ecnelis

#13
A tymczasem na Circuito Monteblanco w Hiszpanii... czarne TRS. Podobno to druga sztuka dla tego samego właściciela.



https://www.autogespot.nl/ferrari-f12-trs-is-helemaal-geen-one-off

Feanor

#14
Ależ musiało mu się spodobać.