Aston Martin One-77 Racing (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 18.12.2013, 12:27:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Aston Martin na bazie jednego z prototypów One-77 przygotowuje... wersję wyścigową!

https://thesupercarkids.com/one-77-project-race-car-in-the-workshop-at-aston-martin/


rafal345

#1
więcej więcej więcej, to będzie najlepsza wyścigówka wszechczasów :o

Lee

#2
Brawo!Niech powstanie z tego godny następca TVR Speed 12 :)

Brandis

#3
Świetna wiadomość! Ale pewnie poza N24 to to nie będzie miało prawa startu. Tak samo jak było z Zagato i wodorowym Rapide.

rafal345

#4
Skąd wiesz, przecież V8 Vantage jeździ w Le Mans :p

Zonda

#5
Jestem ciekawy co z tego będzie. :D

Feanor

#6
Nie mogę się doczekać! Może coś a la Pagani Zonda R?

Brandis

#7
Cytat: rafal345 w 20.12.2013, 15:46:42
Skąd wiesz, przecież V8 Vantage jeździ w Le Mans :p

Ale Vantage to masz homologowanego do miliona kategorii. ;) Jeśli się nie mylę to Zagato i hybrydowy Rapide startowały tylko na Nordschleife i nie spodziewałbym się po One-77 dopuszczenia do jakiejś regulnej serii. Na jakąkolwiek klasę GT to chyba za mało jego wyprodukowali.

Cytat: Feanor w 22.12.2013, 00:45:18
Może coś a la Pagani Zonda R?

Oby nie! Zonda R może i szokuje, ale z nikim się tym nie pościga. Aston Martin już przyzwyczaił nas, że nie robi nic na pokaz i jak ma wyścigowy samochód to nim startuje.

rafal345

#8
Cytat: Brandis w 23.12.2013, 17:38:13
Oby nie! Zonda R może i szokuje, ale z nikim się tym nie pościga. Aston Martin już przyzwyczaił nas, że nie robi nic na pokaz i jak ma wyścigowy samochód to nim startuje.
Wiesz, i tak nie zbudują go w dziesiątkach egzemplarzy, więc jeżeli zrobią coś z UDERZENIEM w stylu Zondy R to mi to w zupełności wystarczy ;D