Caterham AeroSeven (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 19.09.2013, 20:36:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Niedawno na bolidach Caterhama pojawił się rysunek nowego modelu marki. Teraz już wiadomo o który model chodziło - koncept AeroSeven. Na razie do sieci przedostały się tylko zdjęcia auta, a jego wersja seryjna spodziewana jest w roku 2014.




Feanor

#1
Oho szykuje się nam prawdziwa rewolucja! Troszkę podjeżdża to nowym Astonem...

rafal345

#2
Jeśli chodzi o pomysł, to powinni zrobić to już dawno, chociaż kilkanaście lat temu już jakieś próby były z tego co pamiętam.
Jeśli chodzi o design, to mogli jeszcze trochę poczekać :D
EDIT: https://en.wikipedia.org/wiki/Caterham_21

Ecnelis

#3
News: Caterham AeroSeven - Głęboki wdech.



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

rafal345

#4
Ilekroć widzę takie filmiki, w których utworem przewodnim jest Mars to chce mi się rzygać. Nawet jak na firmę, która wystawia najgorszy zespół F1 w sezonie mogło być lepiej.

EDIT: Nie mogę tak ciągle na nich najeżdżać, więc dodam że znając życie pewnie jeździ świetnie.

Brandis

#5
Myślę "Jaki Mars"? Leci dalej. Myślę "Dobrze, że nie znowu muzyka z Requiem dla snu". I mija minuta i 15 sekund! :D Motyw wykorzystywany rzeczywiście do wyrzygania, ale tutaj chociaż pokusili się o nową interpretację. Tylko skąd to "Mars"? Oryginał Clinta Mansella z Requem dla snu to "Lux Aeterna".

Caterjam ciekawy, ale... strasznie brzydki! I te odpustowe LEDy ze wszystkich, dosłownie wszystkich stron. A do tego firma chce iść w samochody miejskie i crossovery? Dokąd zmierzasz, Caterhamie?

rafal345

#6

Driv3R

#7
Tanich LED-ów u Caterhama pod dostatkiem. :D I widzę, że na tył stylistom zabrakło pomysłów. Strasznie biednie to od tyłu wygląda.