Lamborghini Gallardo LP570-4 Squadra Corse (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 31.07.2013, 21:39:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Nowych wariantów Gallardo ciąg dalszy: oto drogowe LP 570-4 z oddziału Squadra Corse. Najbardziej ekstremalne Gallardo w ofercie czerpie inspiracje z wyścigowego Gallardo Super Trofeo, co objawia się: tylnym skrzydłem, generującym 3 razy większy docisk, niż w przypadku LP 560-4, pokrywą silnika z systemem szybkiego demontażu, przekładnią E-Gear, 570-konnym V10, masą zmniejszoną do 1340 kilogramów (bazą jest Superleggera) oraz malowaniem nadwozia i wykończeniem wnętrza. Setka w 3,4 sekundy, 200 km/h w 10,4 sekundy i maksymalnie 320 km/h. Premiera we Frankfurcie.


AutoGEN

#1
News: Lamborghini Gallardo LP570-4 Squadra Corse - Smak wyścigów.





Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

rafal345

#2
Nie wiem dlaczego, ale szalenie mi się podoba, nareszcie te trójkątne zderzaki mają sens

Grand

#3
Jest lepiej niz w LP560-4, duzo lepiej! Teraz Lambo ma tyle rożnych zderzaków, skrzydeł, felg i innych dupereli, że nowe edycje mogą produkować co tydzień. Oby tylko tego nie czytali i pokazali już następcę! :D

Ecnelis


Grand

#5
Ta, "the most performance oriented Gallardo ever", mhm. Jak już rzucają takimi hasłami to przydałoby się z samochodem zrobić znacznie więcej, zrzucić jeszcze więcej kilogramów, jeszcze bardziej poprawić aerodynamikę i nadać jeszcze agresywniejszy look.

rafal345

#6
Może i taki jest, ale rzucają taki tekst przy każdej nowej odmianie więc nihil novi ;D
Samochód świetny, filmik kiepski.